Fudbal

Pregled utakmica na Mundijalu 2018. u Rusiji-backup

Raspored utakmica na Svetskom fudbalskom prvenstvu 2018. u Rusiji po grupama (i vremenu u Srbiji). Fudbalsko prvenstvo traje od 14. juna do 15. jula 2018. godine

Baza fudbalske reprezentacija Srbije tokom prvog dela Mundijala u Rusiji će biti u Svetlogorsku kod Kalinjingrada. U grupi “E” sa Srbijom su Kostarika, Švajcarska i Brazil.

Mundijal 2018. Grupa A

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Četv., 14.06.2018

17:00

Moskva

Rusija – Saudijska Arabija

5 : 0

Petak, 15.06.2018

14:00

Jekaterinburg

Egipat - Urugvaj

0 : 1

Utorak, 19.06.2018

20:00

Petrograd

Rusija – Egipat 

-:-

Sreda, 20.06.2018

17:00

Rostov na Donu

Urugvaj - Saudijska Arabija

-:-

Pon., 25.06.2018

16:00

Samara

Urugvaj – Rusija

-:-

Pon., 25.06.2018

16:00

Volgograd

Saudijska Arabija - Egipat

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Rusija

1

1

0

0

5 : 0

+5

3

2.

Urugvaj

1

1

0

0

1 : 0

+1

3

3.

Egipat

1

0

0

1

0 : 1

-1

0

4.

Saudijska Arabija

1

0

0

1

0 : 5

-5

0

Mundijal 2018. Grupa B

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Petak, 15.06.2018

17:00

Soči

Maroko - Iran

0 : 1

Petak, 15.06.2018

20:00

Petrograd

Portugal - Španija 

3 : 3

Sreda, 20.06.2018

14:00

Moskva

Portugal - Maroko 

-:-

Sreda, 20.06.2018

20:00

Kazanj

Iran - Španija 

-:-

Pon., 25.06.2018

20:00

Saransk

Španija - Maroko

-:-

Pon., 25.06.2018

20:00

Kalinjingrad

Iran - Portugal 

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Iran

1

1

0

0

1 : 0

+1

3

2.

Portugal

1

0

1

0

3 : 3

0

1

2.

Španija

0

0

1

0

3 : 3

0

1

4.

Maroko

0

0

0

1

-:-

-1

0

Mundijal 2018. Grupa C

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Subota, 16.06.2018

12:00

Kazanj

Francuska - Australija

2 : 1

Subota, 16.06.2018

18:00

Saransk

Peru - Danska

-:-

Četv., 21.06.2018

17:00

Jekaterinburg

Francuska - Peru

-:-

Četv., 21.06.2018

14:00

Samara

Danska - Australija

-:-

Utorak, 26.06.2018

16:00

Moskva

Danska - Francuska 

-:-

Utorak, 26.06.2018

16:00

Soči

Australija - Peru

-:-

 


Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Francuska

1

1

0

0

2 : 1

+1

3

2.

Australija

1

0

0

1

1 : 2

-1

0

3.

Peru

0

0

0

0

-:-

0

0

4.

Danska

0

0

0

0

-:-

0

0

Mundijal 2018. Grupa D

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Sub., 16.06.2018

15:00

Moskva

Argentina - Island 

-:-

Sub., 16.06.2018

21:00

Kalinjingrad

Hrvatska - Nigerija

-:-

Četv., 21.06.2018

20:00

Nižnji Novgorod

Argentina - Hrvatska 

-:-

Petak, 22.06.2018

17:00

Volgograd

Nigerija - Island

-:-

Ut., 26.06.2018

20:00

Rostov na Donu

Island - Hrvatska

-:-

Ut., 26.06.2018

20:00

Petrograd

Nigerija - Argentina 

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Argentina

0

0

0

0

-:-

0

0

2.

Island

0

0

0

0

-:-

0

0

3.

Hrvatska

0

0

0

0

-:-

0

0

4.

Nigerija

0

0

0

0

-:-

0

0

Imate pitanje o budućnosti?

Mundijal 2018. Grupa E

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Ned., 17.06.2018

14:00

Samara

Kostarika - Srbija

-:-

Ned., 17.06.2018

20:00

Rostov na Donu

Brazil - Švajcarska

-:-

Petak, 22.06.2018

14:00

Petrograd

Brazil - Kostarika 

-:-

Petak, 22.06.2018

20:00

Kalinjingrad

Srbija - Švajcarska 

-:-

Sr., 27.06.2018

20:00

Moskva

Srbija - Brazil 

-:-

Sr., 27.06.2018

20:00

Nižnji Novgorod

Švajcarska - Kostarika

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Brazil

0

0

0

0

-:-

0

0

2.

Švajcarska

0

0

0

0

-:-

0

0

3.

Kostarika

0

0

0

0

-:-

0

0

4.

Srbija

0

0

0

0

-:-

0

0

Mundijal 2018. Grupa F

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Ned., 17.06.2018

17:00

Moskva

Nemačka - Meksiko

-:-

Pon., 18.06.2018

14:00

Nižnji Novgorod

Švedska - Južna Koreja 

-:-

Sub., 23.06.2018

20:00

Soči

Nemačka - Švedska

-:-

Sub., 23.06.2018

17:00

Rostov na Donu

Južna Koreja - Meksiko 

-:-

Sr., 27.06.2018

16:00

Jekaterinburg

Meksiko - Švedska 

-:-

Sr., 27.06.2018

16:00

Kazanj

Južna Koreja - Nemačka 

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Nemačka

0

0

0

0

-:-

0

0

2.

Meksiko

0

0

0

0

-:-

0

0

3.

Švedska

0

0

0

0

-:-

0

0

4.

Južna Koreja

0

0

0

0

-:-

0

0

Mundijal 2018. Grupa G

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Pon., 18.06.2018

17:00

Soči

Belgija - Panama 

-:-

Pon., 18.06.2018

20:00

Volgograd

Tunis - Engleska

-:-

Sub., 23.06.2018

14:00

Moskva

Belgija - Tunis 

-:-

Ned., 24.06.2018

14:00

Nižnji Novgorod

Engleska - Panama 

-:-

Četv., 28.06.2018

20:00

Kalinjingrad

Engleska - Belgija

-:-

Četv., 28.06.2018

20:00

Saransk

Panama - Tunis

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Belgija

0

0

0

0

-:-

0

0

2.

Panama

0

0

0

0

-:-

0

0

3.

Tunis

0

0

0

0

-:-

0

0

4.

Engleska

0

0

0

0

-:-

0

0

Mundijal 2018. Grupa H

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Ut., 19.06.2018

14:00

Saransk

Kolumbija - Japan

-:-

Ut., 19.06.2018

17:00

Moskva

Poljska - Senegal

-:-

Ned., 24.06.2018

17:00

Jekaterinburg

Japan - Senegal

-:-

Ned., 24.06.2018

20:00

Kazanj

Poljska - Kolumbija

-:-

Četv., 28.06.2018

16:00

Samara

Senegal - Kolumbija 

-:-

Četv., 28.06.2018

16:00

Volgograd

Japan - Poljska

-:-

 

Rang

Reprezentacija

Odigrano

P

N

I

Golova

Gol-razlika

Bodovi

1.

Poljska

0

0

0

0

-:-

0

0

2.

Senegal

0

0

0

0

-:-

0

0

3.

Kolumbija

0

0

0

0

-:-

0

0

4.

Japan

0

0

0

0

-:-

0

0

Imate pitanje o budućnosti?

Osminafinale (OF)

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

OF

Rezultat

Sub., 30.06.2018

16:00

Kazanj

Pobednik Grupe C - Drugi Grupe D

OF 1

-:-

Sub., 30.06.2018

20:00

Soči

Pobednik Grupe A - Drugi Grupe B

OF 2

-:-

Ned., 01.07.2018

16:00

Moskva

Pobednik Grupe B - Drugi Grupe A

OF 3

-:-

Ned., 01.07.2018

20:00

Nižnji Novgorod

Pobednik Grupe D - Drugi Grupe C

OF 4

-:-

Pon., 02.07.2018

16:00

Samara

Pobednik Grupe E - Drugi Grupe F

OF 5

-:-

Pon., 02.07.2018

20:00

Rostov na Donu

Pobednik Grupe G - Drugi Grupe H

OF 6

-:-

Ut., 03.07.2018

16:00

Petrograd

Pobednik Grupe F - Drugi Grupe E

OF 7

-:-

Ut., 03.07.2018

20:00

Moskva

Pobednik Grupe H - Drugi Grupe G

OF 8

-:-

Četvrtinale (ČF)

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

ČF

Rezultat

Petak, 06.07.2018

16:00

Nižnji Novgorod

Pobednik OF 1 - Pobednik OF 2

ČF 1

-:-

Petak, 06.07.2018

20:00

Kazanj

Pobednik OF 6 - Pobednik OF 5

ČF 2

-:-

Sub., 07.07.2018

16:00

Samara

Pobednik OF 8 - Pobednik OF 7

ČF 3

-:-

Sub., 07.07.2018

20:00

Soči

Pobednik OF 3 - Pobednik OF 4

ČF 4

-:-

Polufinale (PF)

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

PF

Rezultat

Ut., 10.07.2018

20:00

Petrograd

Pobednik ČF 2 - Pobednik ČF 1

PF 1

-:-

Sr., 11.07.2018

20:00

Moskva

Pobednik ČF 4 - Pobednik ČF 3

PF 2

-:-

Malo Finale (utkamica za 3. mesto)

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Sub., 14.07.2018

16:00

Petrograd

Gubitnik PF 1 - Gubitnik PF 2

-:-

Finale

div class="id-Article-content-item">

Termin

Vreme

Mesto

Utakmica

Rezultat

Ned., 15.07.2018

17:00

Moskva

Pobednik PF 1 - Pobednik PF 2

-:-

Pročitajte još: |

Pratite nas

Anketa: Ljubav za ceo život

Da li priželjkujete ljubav za ceo život?

Popularno

Perunis Call Centar
Perunis Call Centar

Društvene mreže

© 2016 - 2019 Poligraf. Sva prava zadržana | All Rights Reserved.

Search